تبلیغات محیطی

هیاهو، ترافیک، صدای بوق‌های ممتد، ترمز، لحظه، نگاه و بالاخره تابلوهای بزرگ و کوچک روی پل و کنار خیابان دیده می‌شوند. تمامی این‌ها در لحظه‌ای اتفاق میافتد و وجود این همه هیاهو باعث می‌شود که نتیجه کار تعداد زیادی از افراد به چشم شما زیبا آید ، حداقل برای چند ثانیه . . . تابلوهای بزرگ و کوچکی که با کمی چاشنی خلاقیت‌، رنگ و بوی تازه‌ای به خیابان‌ها بخشیده‌اند و مخاطب ناگزیر به دیدن آنها می‌شود، چون نمی‌تواند چشم از رنگ‌ها و طرح‌های مختلف اطراف بپوشاند.
بیلبوردها یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی در رسانه محیطی محسوب می‌شوند و قدرتی غیرقابل انکار برای معرفی محصولات و خدمات شرکت‌ها دارند که با اشکال و ایده‌های خاص می‌توانند بیننده را به تفکر در خصوص نگرش‌ها، اهداف و مقصود نهایی طراحان و ایده پردازان ترغیب کنند و صاحبان کالا و خدمات را در نهایت به فروش بیشتر برسانند.
تابلوهای تبلیغاتی، فضاهای تبلیغاتی داخل مترو، بدنه اتوبوس‌ها و تلویزیون‌های تبلیغاتی شهری از دیگر گونه‌های تبلیغات محیطی بشمار می‌روند. اگر می‌خواهید در این حوزه تبلیغات وارد شوید می‌بایست زیر ساخت‌های مناسب و کافی را داشته باشید. رسانه محیطی به قدری قدرتمند است که می‌تواند کسب و کار شما را متحول کند.